O firmě

Již 23 let s velkou pečlivostí vytváříme kolekce oblečení a obuvi pro děti, které propojují roztomilý, podivuhodný a dynamický dětský svět s poslední módou.

Nejmenší děti rychle rostou, a proto je naše oblečení přizpůsobené jednotlivým etapám jejich vývoje. Nabízíme široký výběr pohodlného oblečení pro děti do 12 let. V našich kolekcích najdete formální, casual i sportovní kousky, které Vám umožní vytvořit kompletní dětský šatník.

Víme, že dětský svět je veselý, bezstarostný a plný přání. Naše oblečení do tohoto pestrého světa dokonale zapadá. Moderní a veselé potisky, módní barvy a střihy a zajímavé doplňky se dají skvěle kombinovat. 

Pečlivě vybíráme materiály a přísně kontrolujeme celý proces šití, protože bezpečnost našich malých zákazníků je pro nás na prvním místě.

Chválí si nás rodiče i jejich ratolesti. Jsme jednou z největších sítí prodejen s dětskými oděvy v Polsku, máme více než 220 prodejen a stále se rozvíjíme. V roce 2016 jsme již počtvrté získali titul Created in Poland Superbrands1.

1 Tento titul svědčí o tom, že patříme mezi nejsilnější značky na polském trhu. Získali jsme ho na základě průzkumu spokojenosti zákazníků, který provedla agentura ARC Rynek i Opinia na vzorku více než 15 tisíc polských respondentů a dokazuje, že patříme do elitní skupiny nejlepších polských značek.